GEMİSANDER’İN YENİ BAŞKANI KAMİL ÖNAL

GEMİSANDER’İN YENİ BAŞKANI KAMİL ÖNAL

Gemi Geri Dönüşüm Sanayicileri Derneği’nin Olağanüstü Genel Kurul’u yapıldı.
Gemi Geri Dönüşüm Sanayicileri Derneği (GEMİSANDER) olağan üstü genel kurulu gerçekleştirdi. Dernek binasında açık oylama usulü ile yapılan olağan üstü genel kurulda tek listeyle seçime gidildi ve Kamil Önal başkan seçildi. 56 üyeden 30’nun katıldığı genel kurulun Divan Kuruluna Mehmet Gökduman, Birol İnam ve Av. Ufuk Engin Can seçildi.
Gündem maddelerinin görüşülmesinden önce Mustafa Kemal Atatürk, aziz şehitlerimiz ve ebediyete intikal etmiş dernek başkanları ve üyeler için saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu. Yönetim Kurulu Başkanı Gün Alp Erdil katılımcıları selamlayarak olağan üstü genel kurulun sektöre hayırlı olmasını diledi.
Faaliyet Raporu’nun sunulup bilançonun okunarak görüşüldüğü kongrede mevcut Yönetim Denetim ve disiplin Kurulu ile bilanço oybirliğiyle ibra edildi.
Dilek ve temenniler bölümünde konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Önal öncelikle tüm katılımcıların kandilini kutlayarak “Tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyorum. Yeni Yönetim Kurulumuz herkese hayırlı olsun” şeklinde konuştu. Önal konuşmasının ardından eski başkan Gün Alp Erdil’e görev süresince derneğe yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.
Eski ve yeni Yönetim Kurulu’nun birlikte kestiği pastanın ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile Genel Kurul sona erdi.
Tek liste ile gidilen seçimde Kamil Önal, Ramazan Yiğit, Erol Polat, Çağlar Erdil, Mustafa Akçay, Suat Durak, Mesut Yolcu ve Zafer Temurtaş isimleri yönetim kurulu Asil üyeleri olarak yer aldı. 3 yıl süre ile genel kuruldan yetki aldı.
Derneğin Denetim kuruluna Ali Yıldırım Mustafa Sevinç, disiplin kurulu ise Nacettin Yolcu, Yılmaz Koç ve Mustafa Özkan seçildi.

Sosyal Medyada Paylaş
Yukarı Çık