12.12. 2016

12.12. 2016

İstanbul Beşiktaş’ta 38 vatan evladımızın hain ve kalleşçe bir terör saldırısı sonucu şehit edilmesinin derin üzüntüsü içerisindeyiz.

Hain saldırıda hayatının kaybeden Çevik kuvvet emniyet mensuplarımız ve vatandaşlarımıza Allahtan rahmet , yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar, kederli aile mensupları ve yüreklerine ateş düşen analara/babalara sabırlar dileriz.

Alçak , hain ,dış odaklı vatan hainlerinin ve Türkiye düşmanlarının düzenlediği kalleş saldırının ülkemizi, kaos ve korku ortamına sürüklemek istediği açıktır.

Ancak ,Türkiye Cumhuriyeti tarihi boyunca, yedi düvelle savaşmış ve hepsinden galip çıkan bir ülke olduğu unutulmaktadır.

Türk milletinin, kendinden başka dostu olmadığı asla unutulmamalı, vatandaş ve siyasilerimiz bu kötü günlerde kutuplaşmayı bırakarak tek bir vücut olmalıdır.
Terörle hiç bir yere varılamayacağı ,bu hain odaklar tarafından bilinmeli, hain ve kalleş eylemlere derhal son verilmeli, gittikleri yolun bir çıkmaz sokak olduğu , yolun sonu olmadığı , Türkiye Cumhuriyeti Devletinin büyük bir devlet olduğu bu savaştan galip çıkacağı bilinmelidir.

Ülkemizin refah,huzur ve kalkınma hamlelerine, çeşitli yöntemlerle darbe vurmaya kalkan bu ülkenin ekmeği ile beslenmiş,havasını solumuş şer odakları hainler asla istedikleri sonucu alamayacaklardır.

GEMİSANDER YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI

Sosyal Medyada Paylaş
Yukarı Çık